Pakkumine firmadele: tööfüsioteraapia ja massaažiteenus asutuses.

  • Tööalane füsioteraapia keskendub inimese funktsionaalsete oskuste hindamisele ja arendamisele. Kui individuaalses füsioteraapias keskendutakse otseselt inimese vigastusele või probleemile (nt vigastatud põlv, valu õlavöötmes, nõrk alaselg jmt), siis tööalases füsioteraapias pööratakse tähelepanu inimese igapäevategevuste ja -asendite kohandamisele, et vältida ja vähendada valest asendist tekkinud kaebusi. Füsioterapeut hindab töö asendit (kontoritöötajal istumisasend, laotöölisel asend raskuste tõstmisel jne), annab nippe ja soovitusi ning seeläbi esineb vähem tööst tingitud terviseprobleeme.

  • Massaaž aitab näiteks istuva töö puhul leevendada kaela- ja turja lihaspingeid​ ning väsimust. Kui töö juures on stressirohkem aeg, siis massaaž on abiks töötajale pingete maandamisel ning on kergem töösse puhanuma pilguga süveneda.

Miks peaks Teie firma sellest teenusest huvituma?

Töötajaskonna tervisesse panustamine on investeerimine tulevikku.

Panustamine töötajate tervisesse toob kaasa positiivseid muudatusi, nagu töölt puudumiste ja haiguspäevade vähenemine, mis omakorda võimaldab tehtud kulutused kiiresti tagasi teenida. Tööfüsioteraapia raames saab lisaks kaardistada ja analüüsida firma töötajate tervislikku seisundid ja anda soovitusi kohandamaks töökeskkonda töötaja jaoks võimalikult ergonoomiliseks.

Kirjuta meile info@teraapiasalong.ee ja küsi personaalset pakkumist!

Oleme avatud:
E-R: 9-20
L kokkuleppel
P suletud

Aadress:

Kalevi 52

Tartu, 50103

Eesti

Kontakt

info@teraapiasalong.ee

56277744

Jälgi

Kinkekaardid müügil tööpäeviti kell 10-16