MEIE PAKETID

 

SOOJUSPAKETT - TALVINE ERIPAKKUMINE (90 MIN, 55€)

Pakett sisaldab kliendi valikul kas laavakivi- või šokolaadimassaaži koos käte parafiinihoolitsusega. Massaaž on soojendav ja luksuslik, parafiinihoolitsus aitab käsi soojendada ja külmal ajal nahka toita.

KOGU KEHA HEAOLU PAKETT (120 MIN, 70€)

Pakett sisaldab 20 minutit kalateraapiat, 30 minutit peamassaaži, millega samal ajal toimub ka käte parafiinihoolitsus, seejärel aga 60 minutit aroomimassaaži meelepärase eeterliku õliga. Nii saavad kosutust erinevad kehapiirkonnad ja lõõgastus on igal juhul täielik.

LÕÕGASTUSPAKETT KAHELE (90 MIN, 65€)

Kas tahaksite kahekesi aega veeta, aga samal ajal pingevabalt teraapiat nautida? Tartu Teraapiasalongis on selline võimalus! Stressi ja lihaspingeid leevendab 60-minutiline ravi- või aroomimassaaž ning tuju tõstab ja uut energiat annab meeleolukas kalateraapia seanss. Vahetu kogemuse jagamiseks pakume mõlemat teenust kahele inimesele samaaegselt (massaaž eraldi ruumides).

KÄTE HEAOLU PAKETT (60 MIN, 30€)

Pakett sisaldab mõnusat ja käemassaaži ning parafiinihoolitsust. Ideaalne külmal ajal, kui kannad pidevalt kindaid, käed kipuvad külmetama ja nahk muutub kuivaks!

EMA-TÜTRE PAKETT (100 MIN, 60€)

Vahel on paus igapäevarutiinist täpselt see, mida vajate. Parim võimalus ema-tütre kvaliteetaja veetmiseks on just meie salongis! Laske oma keha lõõgastada 45-minutilisel ravi- või aroomimassaažiga, reisi trimmida 20-minutilise individuaalse terapeudi juhendatud kupumassaažiga ning jalgu-varbaid turgutada unikaalse 20 minutit kestva kalateraapiaga. Vahetu kogemuse jagamiseks pakutakse mõlemat teenust kahele inimesele samaaegselt (massaaž eraldi ruumides).

JALGADE HEAOLU PAKETT (60 MIN, 35€)

Jalgade heaolu pakett sisaldab 20-minutilist lõõgastavat kalateraapiat ning 30-minutilist jalamassaaži.

KALATERAAPIA JA JALGADE PARAFIINIHOOLITSUS (TULEKUL)

Pakett sisaldab 20-minutilist kalateraapia seanssi ja 30-minutilist jalgade parafiinihoolitsust.

KINKEKAART

Rõõmustage oma lähedasi ja sõpru Tartu Teraapiasalongi kinkekaardiga!
Kinkekaardi väärtuse saab kingi tegija ise määrata. Samuti on võimalik vormistada kinkekaardiks kõiki meie pakette.
Kinkekaarte on võimalik soetada Tartu Teraapiasalongis kohapeal või elektrooniliselt. Kohapeal on võimalik tasuda nii sularahas kui kaardimaksega, elektroonilisel teel kinkekaardi eest arve alusel ülekandega.

Address

Kalevi 52
Tartu, 50103
Eesti

Contact

Follow

56277744

©2017 BY TARTU TERAAPIASALONG. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM