TÖÖTAJAD

1CF4C161-9A39-427D-848B-93B330DE9BD8.jpe

MARTIN JÕGI

Massaažiterapeut

Olen tegelenud jalgpalliga 20 aastat ja mängin Eesti kōrgliigas Tartu Jalgpallikooli Tammeka ridades. Mitmete traumade ja vigastuste tōttu olen sportlasena olnud pikaaegne massaažide tarbija ja enim köidab mind just spordimassaaž. Sellest tekkis suur huvi ja idee valida massööri amet.

Oma erialased teadmised omandasin Tartu Tervishoiu Kōrgkoolis. Nüüdseks olles omandanud mitmete erinevate massaažiliikide oskused ning mōistnud, et massaaž on tervikliku eluviisi üks lahutamatu osa!

photo_2020-06-16_01-31-12.jpg

MIRJAM TENNO

Massaažiterapeut

Olen lapsest saati olnud massaažist huvitatud ja sageli sai vanaema trapetslihaseid muditud. Peale ülikooli lõpetamist kogusin teadmisi ja kogemusi väljaspool Eestit, peamiselt Ühendkuningriigis, aga ka teistes Euroopa maades. Seejärel leidsin tee uuesti massaaži juurde – seekord juba põhjalikumalt.

Teadmisi ning oskusi massaažide kohta omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Massöörina olles, olen mõistnud, kui suur roll on tervisel – läbi liikumise ning massaaži saame keha paremini tunnetada ja lahti lasta rõhuvatest kinni jäänud emotsioonidest. Seetõttu leidsingi oma tee masaaaži juurde, kuna soovin hoolitseda nii iseenda tervise eest kui ka olla abiks kõigile, kes soovivad leida tasakaalu vaimses ja füüsilises tervises.

Hea tervis on panustamist väärt!

Oleme avatud:
E-R: 9-20
L kokkuleppel
P suletud

Aadress:

Kalevi 52

Tartu, 50103

Eesti

Kontakt

teraapiasalong@gmail.com

56277744

Jälgi

©2017 by Tartu Teraapiasalong. Proudly created with Wix.com