TERAPEUDID

INGA PENZLIN

Massaažiterapeut

Loe rohkem >

iNGA.png

Oma teadmised ja esmaoskused massaazi kohta omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Elasin ja töötasin pikka aega Saksamaal, kus massööritöö juurde kuulus ka pidev täiendkoolitus. Tahan eriti välja tuua oma edasiõpet Lomi Lomi Nui  ja Ayurveda alal. Samuti oman laia teadmistebaasi kõigi spaa kehahoolduste alal.

Minu tööd iseloomustab sügav tähelepanelikkus ja tunnustamine kliendi suhtes. Iga massaaž on ainulaadne füüsiline ja energeetiline kogemus, kus puudutus, energiatöö ja dünaamiline liikumine harmoneeruvad ja tasakaalustavad.

MARTIN JÕGI

Massaažiterapeut

Loe rohkem >

1CF4C161-9A39-427D-848B-93B330DE9BD8.jpe

Olen tegelenud jalgpalliga 20 aastat ja mängin Eesti kōrgliigas Tartu Jalgpallikooli Tammeka ridades. Mitmete traumade ja vigastuste tōttu olen sportlasena olnud pikaaegne massaažide tarbija ja enim köidab mind just spordimassaaž. Sellest tekkis suur huvi ja idee valida massööri amet.

Oma erialased teadmised omandasin Tartu Tervishoiu Kōrgkoolis. Nüüdseks olles omandanud mitmete erinevate massaažiliikide oskused ning mōistnud, et massaaž on tervikliku eluviisi üks lahutamatu osa!

MEELI KALDVEE

Massaažiterapeut

Loe rohkem >

Meeli4_edited_edited.png

Peamised oskused ja teadmised massaažist ja selle mõjust inimese kehale ja meelele omandasin Krautmani Massaaži-ja Terviseakadeemias. Samal ajal, alates aastast 2011 olen pakkunud klientidele teenust masaažiterapeudina. Aastate jooksul olen ennast täiendanud erinevatel kursustel (näiteks kristallireiki, teetatervendamine, refleksoloogia). Hindamatu kogemuse sain töötades vSpas, pakkudes klientidele lisaks massaažile ka erinevaid keha-hoolitsusi. Tänaseks olen läbi õpitu ja kogetu kujundanud välja massöörina oma käekirja ja olen südamest tänulik klientidele, kes minu juurde on tee leidnud.

MIRJAM TENNO

Massaažiterapeut

Loe rohkem >

photo_2020-06-16_01-31-12.jpg

Teadmisi ning oskusi massaažide kohta omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Massöörina olles, olen mõistnud, kui suur roll on tervisel – läbi liikumise ning massaaži saame keha paremini tunnetada ja lahti lasta rõhuvatest kinni jäänud emotsioonidest. Seetõttu leidsingi oma tee masaaaži juurde, kuna soovin hoolitseda nii iseenda tervise eest kui ka olla abiks kõigile, kes soovivad leida tasakaalu vaimses ja füüsilises tervises.

Hea tervis on panustamist väärt!

ÕIE OJALA

Füsioterapeut

Loe rohkem >

_20190624_231313.JPG

Minu eesmärk füsioterapeudina on inimesi toetada ja rohkem liikuma innustada. Teame, et liikumine on tervisele kasulik ning koostöö füsioterapeudiga aitab tuua taastumisse ja treeningutesse rohkem teaduspõhist lähenemist. Lõpetasin Tartu Ülikooi magistriõpingud füsioteraapia alal ning töötan selles valdkonnas juba 2014. aastast.