top of page

TERAPEUDID

1CF4C161-9A39-427D-848B-93B330DE9BD8.jpeg

Martin Jõgi

Massaažiterapeut

Olen tegelenud jalgpalliga 20 aastat ja mängin Eesti kōrgliigas Tartu Jalgpallikooli Tammeka ridades. Mitmete traumade ja vigastuste tōttu olen sportlasena olnud pikaaegne massaažide tarbija ja enim köidab mind just spordimassaaž. Sellest tekkis suur huvi ja idee valida massööri amet.Oma erialased teadmised omandasin Tartu Tervishoiu Kōrgkoolis. Nüüdseks olles omandanud mitmete erinevate massaažiliikide oskused ning mōistnud, et massaaž on tervikliku eluviisi üks lahutamatu osa!

Margarita_edited.jpg

Margarita Kuropatkina

Massaažiterapeut

Margarita on oskused omandanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Tema teenuste valikus on nii kõigi lemmik klassikaline massaaž kui ka Tai jalamassaaž, laavakivi-, tselluliidi- ja meemassaaž. Margaritale meeldib olenemata massaažiliigist erinevate stiilide võtteid kombineerida, et klient läheks salongist koju lõõgastunult ja valuvabalt.

iNGA.png

Inga Penzlin

Massaažiterapeut

 

Oma teadmised ja esmaoskused massaaži kohta omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Elasin ja töötasin pikka aega Saksamaal, kus massööritöö juurde kuulus ka pidev täiendkoolitus. Oman laia teadmistebaasi kõigi spaa kehahoolduste alal. Minu tööd iseloomustab sügav tähelepanelikkus ja tunnustamine kliendi suhtes. Iga massaaž on ainulaadne füüsiline ja energeetiline kogemus, kus puudutus, energiatöö ja dünaamiline liikumine harmoneeruvad ja tasakaalustavad.

Ene Sisask.png

Ene Sisask

Massaažiterapeut

Lõdvestu. Sule silmad. Siit algab Sinu tervis.

Massöörina olen oma töös põhjalik, proovin alati aidata klienti oma teadmistega. Massaaži tehes lähtun kliendi vajadustest. Minu juurde võib tulla erinevate probleemidega, leiame üheskoos kõigele lahenduse.

Rauno Teider_edited.jpg

Rauno Teider

Massaažiterapeut

Rauno on oma oskused omandanud

Alar Krautmani terviseakadeemias

idamaiste massaažide osakonnas. Kogemusi on tal viie aasta jagu. Peale klassikalise massaaži ja sellega seotud stiilide saab tema juures nautida Tai, Lomi-lomi, kupu- ja meemassaaži. Lisaks massööri kutsele on Rauno ka kunstnik, restauraator ja õpetaja. 

bottom of page