top of page

TERAPEUDID

1CF4C161-9A39-427D-848B-93B330DE9BD8.jpeg

Martin Jõgi

Massaažiterapeut

Olen tegelenud jalgpalliga 20 aastat ja mängin Eesti kōrgliigas Tartu Jalgpallikooli Tammeka ridades. Mitmete traumade ja vigastuste tōttu olen sportlasena olnud pikaaegne massaažide tarbija ja enim köidab mind just spordimassaaž. Sellest tekkis suur huvi ja idee valida massööri amet.Oma erialased teadmised omandasin Tartu Tervishoiu Kōrgkoolis. Nüüdseks olles omandanud mitmete erinevate massaažiliikide oskused ning mōistnud, et massaaž on tervikliku eluviisi üks lahutamatu osa!

iNGA.png

Inga Penzlin

Massaažiterapeut

 

Oma teadmised ja esmaoskused massaaži kohta omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Elasin ja töötasin pikka aega Saksamaal, kus massööritöö juurde kuulus ka pidev täiendkoolitus. Oman laia teadmistebaasi kõigi spaa kehahoolduste alal. Minu tööd iseloomustab sügav tähelepanelikkus ja tunnustamine kliendi suhtes. Iga massaaž on ainulaadne füüsiline ja energeetiline kogemus, kus puudutus, energiatöö ja dünaamiline liikumine harmoneeruvad ja tasakaalustavad.

Laura Lannusalu CV.jpg

Laura Lannusalu

Massaažiterapeut

Massöörina olen oma töös põhjalik, proovin alati aidata klienti oma teadmistega. Massaaži tehes lähtun kliendi vajadustest. Minu juurde võib tulla erinevate probleemidega, leiame üheskoos kõigele lahenduse.

_20190624_231313.JPG

Õie Ojala

Füsioterapeut

Minu eesmärk füsioterapeudina on inimesi toetada ja rohkem liikuma innustada. Teame, et liikumine on tervisele kasulik ning koostöö füsioterapeudiga aitab tuua taastumisse ja treeningutesse rohkem teaduspõhist lähenemist. Lõpetasin Tartu Ülikooli magistriõpingud füsioteraapia alal ning töötan selles valdkonnas juba 2014. aastast.

photo_2020-06-16_01-31-12.jpg

Mirjam Tenno

Massaažiterapeut

Teadmisi ning oskusi massaažide kohta omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Massöörina olles, olen mõistnud, kui suur roll on tervisel – läbi liikumise ning massaaži saame keha paremini tunnetada ja lahti lasta rõhuvatest kinni jäänud emotsioonidest. Seetõttu leidsingi oma tee masaaaži juurde, kuna soovin hoolitseda nii iseenda tervise eest kui ka olla abiks kõigile, kes soovivad leida tasakaalu vaimses ja füüsilises tervises.

Hea tervis on panustamist väärt!

päevalill.jpg

Ruslana Lichko

Massaažiterapeut

Ukrainast pärit Ruslana oskab tänu oma meditsiinilisele taustale keskenduda just probleemsete ja valulike piirkondade massaažile. Pinges lihaste lõõgastumine on aidanud  mitmeid meie kliente kaela-, õlavöötme-, selja- ning muude lihasvalude puhul. Ruslana teenuste valikus on ka keerukas ja nõutud lümfimassaaž.

roos.jpg

Evelin Arulepp

Massaažiterapeut

Olen noor massaažiterapeut, kes hetkel on lõpetamas Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli massööri erialal. Kuna ma olen ise väiksest saati tegelenud spordiga, siis huvi massaaži vastu sai alguse just sealt. Minu lemmik-massaažiliik on aroomimassaaž, sest see leevendab stressi ja närvilisust. Ühtlasi aitavad eeterlikud õlid erinevate tervisehädade puhul.

rukkilill.jpg

Jane Juus

Massaažiterapeut

Jane pakub Tai jalamassaaži, mis parandab läbi jalgadel asuvate oluliste punktide mõjutamise kogu keha toimimist ja enesetunnet. Samuti pakub ta kogenud emana beebidele refleksoloogilist teraapiat. Seega ootab ta teenusele ka kõiki beebide ja väikelastega emasid.

bottom of page