TERAPEUDID

1CF4C161-9A39-427D-848B-93B330DE9BD8.jpeg

Martin Jõgi

Massaažiterapeut

Olen tegelenud jalgpalliga 20 aastat ja mängin Eesti kōrgliigas Tartu Jalgpallikooli Tammeka ridades. Mitmete traumade ja vigastuste tōttu olen sportlasena olnud pikaaegne massaažide tarbija ja enim köidab mind just spordimassaaž. Sellest tekkis suur huvi ja idee valida massööri amet.Oma erialased teadmised omandasin Tartu Tervishoiu Kōrgkoolis. Nüüdseks olles omandanud mitmete erinevate massaažiliikide oskused ning mōistnud, et massaaž on tervikliku eluviisi üks lahutamatu osa!

iNGA.png

Inga Penzlin

Massaažiterapeut

 

Oma teadmised ja esmaoskused massaazi kohta omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Elasin ja töötasin pikka aega Saksamaal, kus massööritöö juurde kuulus ka pidev täiendkoolitus. Oman laia teadmistebaasi kõigi spaa kehahoolduste alal. Minu tööd iseloomustab sügav tähelepanelikkus ja tunnustamine kliendi suhtes. Iga massaaž on ainulaadne füüsiline ja energeetiline kogemus, kus puudutus, energiatöö ja dünaamiline liikumine harmoneeruvad ja tasakaalustavad.

Laura Lannusalu CV.jpg

Laura Lannusalu

Massaažiterapeut

_20190624_231313.JPG

Õie Ojala

Füsioterapeut

Minu eesmärk füsioterapeudina on inimesi toetada ja rohkem liikuma innustada. Teame, et liikumine on tervisele kasulik ning koostöö füsioterapeudiga aitab tuua taastumisse ja treeningutesse rohkem teaduspõhist lähenemist. Lõpetasin Tartu Ülikooi magistriõpingud füsioteraapia alal ning töötan selles valdkonnas juba 2014. aastast.

photo_2020-06-16_01-31-12.jpg

Mirjam Tenno

Massaažiterapeut

Teadmisi ning oskusi massaažide kohta omandasin Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Massöörina olles, olen mõistnud, kui suur roll on tervisel – läbi liikumise ning massaaži saame keha paremini tunnetada ja lahti lasta rõhuvatest kinni jäänud emotsioonidest. Seetõttu leidsingi oma tee masaaaži juurde, kuna soovin hoolitseda nii iseenda tervise eest kui ka olla abiks kõigile, kes soovivad leida tasakaalu vaimses ja füüsilises tervises.

Hea tervis on panustamist väärt!